Czy jesteś zadowolony z transakcji?
Zapraszamy

Nasze konto na:

Allegro

 

strona główna

Witamy w sklepie internetowym firmy Mix-Plast.

 

Firma MIX-PLAST powstała w listopadzie 1991 roku i od wielu lat jest wiodącym producentem akcesoriów samochodowych wytwarzanych z tworzyw sztucznych.

Nasze produkty dedykowane są konkretnym markom i modelom samochodów.


Specjalizujemy się w:
osłonach pod silnik
nadkolach samochodowych
wykładzinach bagażnikowych bez maty i z matą antypoślizgową
błotnikach do aut dostawczych i przyczepek

Stale rozwijamy się dla Państwa, systematycznie powiększając naszą ofertę tak, aby zaspokajać potrzeby i spełniać Państwa oczekiwania. Naszymi pracownikami są najlepsi fachowcy w swojej branży. To głównie dzięki ich pracy możemy zaoferować naszym Klientom produkty najwyższej klasy i jakości. O naszej, jako producenta bezkonkrencyjności na rynku polskim świadczyć może owocna, wieloletnia współpraca zarówno z Klientami detalicznymi jak i z hurtownikami. Do grona odbiorców naszych akcesoriów samochodowych należą także Klienci m.in. z Rosji, Ukrainy i Europy Zachodniej.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań, zawsze chętnie służymy pomocą - szczegóły w zakładce "kontakt"

Przed zakupem, prosimy zapoznać się z naszym "regulaminem"

Przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt, czy dany produkt: osłona, nadkole nadają się do wysyłki.


© opisy produktów i ich zdjęcia są wyłączną własnością firmy MIX-PLAST. Zakazuje się jakiegokolwiek wykorzystywania informacji produktowych zamieszczonych na stronie internetowej www.mix-plast.pl i www.mixplast.pl

 


 

Sklep internetowy jest już w pełni funkcjonalny. Zapraszamy do zakupów. Sklep jest sukcesywnie wypełniany naszymi produktami.